Ana sayfa Çalışma Hayatı Nakdi ücret desteğinden hangi tarihe kadar yararlanabiliriz?

  Nakdi ücret desteğinden hangi tarihe kadar yararlanabiliriz?

  138
  0

  Temmuz ve ağustos aylarında nakdi ücret desteği alanlar eylül ve Ekim aylarında bu destekten faydalanabilir mi?

  Nakdi ücret desteğinden eylül ve ekim aylarında faydalanabilirsiniz.

  18.9.2020’de istifa ederek işten ayırılan bir personel, 26.9.2020’de başka bir iş yerine işe başlarsa 17.11.2020’ye kadar uzatılan nüd den yararlanabilir mi?

  Yeni işe giriş yaptığı işyerinde NÜD’den yararlanamaz çünkü 17.04.2020 tarih öncesi çalıştığı işyerinde sözleşmesinin olması gerekmektedir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here