Ana sayfa Vergi İşitme cihazlarının perakende satışını yapan firma ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorunda mıdır?

İşitme cihazlarının perakende satışını yapan firma ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorunda mıdır?

Mükellefim işitme cihazları perakende satışı işi ile faaliyette bulunmaktadır. Ödeme kaydedici cihaz kullanma zorunluluğu var mı?

71
0

Mükellefim işitme cihazları perakende satışı işi ile faaliyette bulunmaktadır. Ödeme kaydedici cihaz kullanma zorunluluğu var mı?

ÖKC kullanma ZORUNLULUĞU OLMAYANLAR listesi için aşağıdaki linki inceleyiniz. https://archive.ismmmo.org.tr/docs/mevzuat/PratikBilgiler/2019_vergi/22.pdf

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here