Ana sayfa Vergi Muhtasar ve prim beyannameleri Temmuz ayı itibariyle beyan edilmeye başlanacak mıdır?

Muhtasar ve prim beyannameleri Temmuz ayı itibariyle beyan edilmeye başlanacak mıdır?

434
0
Muhtasar ve prim beyannamesi tüm mükellefler için Temmuz 2019 dönemi için vereceğimiz beyannameler için mi başlamakta mıdır?

Uzatma olmaz ise Temmuz 2019 beyanından itibaren başlayacaktır.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Muhtasar ve Prim beyannamesi uygulaması 2019–Temmuz ayında uygulamaya girerse Haziran ayına ait bildirgelerini bildirimi nasıl olacaktır?

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesini Elektronik Ortamda Mevcut E- Beyanname Şifresinden Ayrı Olarak Alınacak İlave Bir Şifre İle Gönderebilmesine İlişkin Sirküler Taslağı Hazırlandı

Defter beyan sistemi üzerinden KDV-1/KDV-2/Muhtasar/Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Nasıl Gönderilecektir?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here