Ana sayfa Muhasebe Mobilya vernik ve cilalama işinde KDV %8 olarak uygulanabilir mi?

Mobilya vernik ve cilalama işinde KDV %8 olarak uygulanabilir mi?

820
0


310901-Mobilyaların boyanması, verniklenmesi, cilalanması vb. tamamlayıcı işlerin yapılması faaliyetinde bulunan bir iş yeri mobilyalara uygulanan %8 KDV indiriminden yararlanabilir mi?

 

Hayır yararlanılamaz.

 

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Mobilya KDV oranı düştü mü?

 

Mobilya’da KDV %8 olarak devam ediyor mu?

 

Konut, İşyeri, Mobilya ve Bazı Taşıtların Teslimlerinde Uygulanan KDV İndirimi, Bazı Araç ve Otomobiller ile Beyaz Eşyalar ve Elektrikli Küçük Ev Aletlerinde ÖTV İndirimi ve Tapu Harçlarında Uygulanan İndirimin Süre Uzatımına İlişkin Karar

 

Metal mobilya ürünlerinde kdv oranı kaçtır?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here