Ana sayfa Çalışma Hayatı Mali müşavirler kredi kartı ile tahsilat yapabilir mi?

Mali müşavirler kredi kartı ile tahsilat yapabilir mi?

Mali müşavirler kredi kartı ile tahsilat yapabilir mi?

501
0

Türmob E-Tahsilat sisteminden müşterilerimizden ücretini nakit olarak veremeyenlerden kredi kartı ile tahsilat yapabilir miyiz bir sakıncası var mıdır?

Kredi Kartı sistemi ile tahsilat yapabilirsiniz. Nakit seçeneği işaretlenmesine rağmen KK ile tahsilat sorun olmaz.

Mali müşavir olup bürosu olan kişi Açık öğretim işveren ve işveren vekili için iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri e-sertifikası aldığında kendi bürosu ve mükellefleri için İş sağlığı ve güvenliği faaliyetinde bulunabilir mi?

Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğiyle hazırlanan sertifika programına katılarak başarılı olan işveren veya işveren vekilleri elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kendileri yürütebilecektir.


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here