Ana sayfa Muhasebe Mali müşavirler doldurmuş olduğu karşıt inceleme tutanaklarından ücret talep edebilir mi?

Mali müşavirler doldurmuş olduğu karşıt inceleme tutanaklarından ücret talep edebilir mi?

865
0
Karşıt inceleme tutağını hakkında mali müşavirlerin doldurduğu zaman bu tutağını karşılık bir ücret etme hakkımız var mı?

Maliye bakanlığı tarafından resmi gazetede yayımlanan ücret tarifesinde SMMM’lerin düzenlediği karşıt inceleme tutanağı için ücret belirlenmemiştir.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

YMM karşıt inceleme tutanakları için hizmet bedeli talep edebilir miyim?

YMM karşıt inceleme tutanakları kim tarafından doldurulur?

YMM Karşıt İnceleme Tutanakları, E-Defter Mükellefleri İçin Nasıl Düzenlenecektir?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here