Ana sayfa Logo Muhasebe Logo Tiger 3 ERP Programı

Logo Tiger 3 ERP Programı

81
0

Logo Tiger 3 ERP Programı

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin, finansal işlem, muhasebe, sabit kıymet ve üretim departmanlarına ait tüm işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan Logo Tiger 3 programı kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır.

Logo Tiger 3, firmanın büyüme sürecini tam olarak destekleyen bir ERP çözümüdür. Sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da destekçinizdir.

Siz sadece Logo Tiger 3 programı ile ticari modülden tüm alım satım işleminizi yapın, ilgili diğer tüm modüllere otomatik kayıt işlemini logo Tiger 3 yapsın. Hesaplarınızı elle veya excel ile yapma zahmetinden kurtulun. İşinizi büyütmek, alacağınız doğru kararlara bağlıdır. Logo Tiger 3’un sunacağı raporlar doğru kararlar almanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

Logo TIGER 3
ERP Programında yer alan modüller

Malzeme Yönetimi

Satınalma Yönetimi

Satış Yönetimi (Kampanya)

Finans Yönetimi

Genel Muhasebe

Duran Varlık Yönetimi

Seri-lot, Stok Yeri Takibi

Enflasyon Muhasebesi

Ek Vergi (ÖTV, ÖİV)

Talep Yönetimi

Yönetici Konsolu

Teminat Yönetimi

Görev Zamanlayıcı

İş Akışı

Proje Takibi

Webmaster

Pratik Tablo ve Pivot Raporları

Rapor Üretici ve Arayüz Uyarlama

ÖZELLİKLER

Logo Tiger 3 ile Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

Logo Tiger 3 ERP çözümünün kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda tasarlanan arayüzü yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunuyor. Logo Tiger 3 masaüstü, sürükle-bırak özelliğiyle kolayca kişiselleştirilebiliyor ve dış bağlantılar rahatça eklenebiliyor. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler de çözümün sunduğu konforu daha da artırıyor.

Logo Tiger 3ile Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyonlar

Logo Tiger 3, standart modüllerin sağladığı avantajların yanı sıra, isteğe bağlı ek uygulamalarla da zenginleştirilebiliyor. İhtiyaç duyulan özelliklerde bir fonksiyon kümesi oluşturmak için Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget’lar sisteme entegre edilebiliyor.

Logo Tiger3 ile Güncel ve güvenilir finansal veriler

Logo Tiger 3’ün sunduğu güncel ve güvenilir finansal veriler, yerel ve uluslararası pazarlardaki operasyonların daha sağlıklı yürütülmesine katkıda bulunuyor. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısıyla uluslararası faaliyetleri takip etme, güncel kârlılık analizlerine ulaşma imkanı sağlayan Logo Tiger 3 ERP’nin ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek bir esneklik sunuyor. Belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi ve elektronik ortamda ihtar gönderimi yapılabiliyor; cari hesaplar için Ba-Bs mutabakatları da tek tuşla hazırlanıp yine elektronik ortamda gönderilebiliyor.

Logo Tiger 3ile Dış ticaret mevzuata uyum

Logo Tiger 3 Dış Ticaret modülü, ithalat ve ihracat işlemlerini daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirmeyi sağlıyor. Tüm yükümlülükler muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçlerle uyumlu ve entegre olarak Logo Tiger 3 üzerinden takip edilebiliyor.

SIK SORULAN SORULAR

Logo Tiger 3ürününü en fazla kaç kullanıcı ile kullanabilirim?

Logo Tiger 3 ürününü kullanıcı arttırımı modülleri ile en fazla 51 kullanıcıya kadar kullanabilirsiniz.

Logo TIGER 3 ürünü hangi veritabanı üzerinde çalışmaktadır?

Logo TIGER 3 ürünü MS SQL Server veritabınını desteklemektedir.

Logo TIGER 3 ürününde dövizli işlem yapılabilir mi?

Logo TIGER 3 ile Dövizli işlem yapılabilmektedir.

Logo TIGER 3 ürününde en fazla kaç firma takibi yapılabilir?

Logo TIGER 3 ürünü ile En fazla 50 firmanızın takibini yapabilirsiniz.

Logo TIGER 3 çözümünde üretim var mı?

Logo Tiger 3’teki Hızlı Üretim modülüyle üretimden giriş, sarf ve fire işlemleri ve üretim sonucu oluşan malzeme durum değişiklikleri hızlı ve pratik olarak takip edilebilir.

Logo TIGER 3 ERP Programını Türkçe dışında bir dil ile kullanabilir miyim?

Logo Tiger 3 çözümü ile birlikte Türkçe ve İngilizce dilleri standart olarak sunulmaktadır. Dilerseniz, diğer dil seçeneklerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

İthalat-ihracat işlemlerimi Logo Tiger 3 ile takip edebilir miyim?

Logo Tiger 3 Dış Ticaret modülü ile ithalat-ihracat işlemleri ve dış ticaret hareketlerinin yasal yükümlülüklere ve serbest ticaret bölgesindeki şirketlerin gereksinimlerine uygun maliyet hesapları yapılabilmektedir. Ayrıca ihracat hareketlerine ilişkin kredilerin ve DİİB’lerin takip edilebilmesi ve e-İhracat işlemleri girişi ve takibi yapılabilmektedir.

Logo TIGER 3 ile Sabit kıymet takibi yapabilir miyim?

Demirbaşların satınalma, amortisman hesaplama, personele  zimmetleme, elden çıkarma ve raporlama gibi süreçleri Logo Tiger 3 Duran Varlık Yönetimi modülü ile takip edilebilir.

Logo TIGER 3 ile Banka kredilerini takip edebilir miyim?

Logo Tiger 3 ile Türk lirası ve işlem dövizli kredi girişi, kredi takibi ve teminat girişi takibi yapılabilmektedir. Banka Kredi Takip sistemi ile işletmelerin bankalardan aldığı ticari kredilerin özelliklerine göre ayrı ayrı tanımlanması, bu kredilerin geri ödemelerinin  takip edilmesi ve raporlanması sağlanmaktadır.

Logo TIGER 3 ile Kampanya düzenleyerek promosyonlu/indirimli satış yapabilir miyim?

Logo Tiger 3 çözümünün Kampanya özelliğiyle sipariş, irsaliye, fatura geneli ya da ürün bazında ayrı ayrı kampanyalar düzenlenerek  promosyonlu, puan ve  indirimli satış işlemi yapılabilir.

Logo TIGER 3 ürününde Cariler için satış limit takibi yapılabilir mi?

Logo Tiger 3’ün Cari Hesap Risk Kontrolü özelliğiyle cari hesapların risk limitlerini takip ve kontrol edebilirsiniz.

Logo TIGER 3 çözümünde satınalma süreçleri takip edilebilir mi?

Satınalma Teklif Yönetimi ile satınalma süreçleri takip edilebilir, teklifler değerlendirilebilir, sözleşme ve sipariş bağlantıları izlenebilir sağlanmaktadır. Bu kapsamda Satınalma Emirleri,  Satınalma Teklifleri, Satınalma Sözleşmeleri de yer almaktadır.

Logo TIGER 3 ERP programı ile Müşteri satış faaliyetleri takip edilebilir mi?

Logo Tiger 3 Satış ve Dağıtım Teklif Yönetimi modülüyle satış faaliyetleri bir bütün olarak planlanıp izlenebilir. Planlanan satışların yanı sıra muhtemel satış fırsatlarının da takip edilmesi ve  satış teklifi/sözleşmesi oluşturulması mümkündür. Satış temsilcisi bazında da satış faaliyetleri takip edilebilmektedir.

KISA TANITIM VİDEOLARI

1.Logo Firma Tanımlama Sihirbazı – Hızlı Firma Ekleme işlemi nasıl yapılır?

 

2.Logo Tiger Wings Konsinye Parçalama İşlemi Nasıl Yapılır?

 

3.Logo Tıger 3 Banka Tanımlama

 

TÜM VİDEOLAR İÇİN tıklayın…

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here