Ana sayfa Basından Kurban Bayramı Tatili 10 Gün!!!

Kurban Bayramı Tatili 10 Gün!!!

1467
0

Bakanlar Kurulu Kararına göre 1 Eylül’de başlayacak olan bayram tatili hafta başı ile birleşerek 10 güne çıkartıldı. Kurban Bayramı tatili hafta sonu ile birlikte 25 Ağustos Cuma günü başlamış olacak.

Kurban Bayramı bu yıl 1 Eylül – 4 Eylül tarihlerine denk geliyor ve 31 Ağustos ise arife günü. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın da resmi tatil olması sebebi ile Kurban Bayramı normalde 6 güne çıkıyordu.

26-27 Ağustos hafta sonu da dahil olmak üzere 28 – 29 Ağustos’u da Kurban Bayramı tatiline dahil eden hükümet toplam 10 günlük Kurban Bayramı tatiline izin vermiş oldu.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından işletilen köprü ve otoyollar, 30 Ağustos-5 Eylül saat: 07.00’a kadar ücretsiz olacak.

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here