Ana sayfa Mevzuat Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programının başlangıç süresi ve proje süresi nasıl...

Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programının başlangıç süresi ve proje süresi nasıl belirlenir?

Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programının başlangıç süresi ve proje süresi nasıl belirlenir?

858
0

Taahhütnamenin İşletme tarafından KOBİ Bilgi Sistemi üzerinden onaylanıp kayda alındığı tarih, proje başlangıç tarihidir.

Endüstriyel Uygulama Programında proje süresi en çok 18 (on sekiz) aydır. Proje süresini, projenin niteliğine göre Kurul belirler. Kurul kararı ile 12 (on iki) aya kadar ek süre verilebilir.

 

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here