Ana sayfa Mevzuat Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programı kapsamındaki kira desteğinin içeriği nedir?

Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programı kapsamındaki kira desteğinin içeriği nedir?

Kosgeb tarafından desteklenen endüstriyel uygulama programı kapsamındaki kira desteğinin içeriği nedir?

317
0

Proje başvurusunu girişimci olarak yapan İşletmeye, proje süresince aylık destek üst limiti net kira bedeli üzerinden (stopaj ve ortak giderler hariç) 1.000 (bin) TL olacak şekilde geri ödemesiz Kira Desteği sağlanır.

Kira Desteğinin üst limiti proje süresince azami 18.000 (on sekiz bin) TL’dir.

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here