Ana sayfa Mevzuat Kosgeb tarafından Ar–Ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan Test–Analiz ve Belgelendirme...

Kosgeb tarafından Ar–Ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan Test–Analiz ve Belgelendirme desteğinin içeriği nedir?

Kosgeb tarafından Ar–Ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan Test–Analiz ve Belgelendirme desteğinin içeriği nedir?

304
0

İşletmenin, proje kapsamında kamu kurum/kuruluşları veya üniversitelerce kurulmuş laboratuvarlardan alacakları test, analiz, kontrol-muayene ve kalibrasyon hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı laboratuvarlarda akredite olunan test, analiz ve kalibrasyon hizmet giderleri ile ürün belgelendirme giderlerini kapsar.

KOSGEB laboratuvarlarında yaptırılan test ve analiz hizmetleri destek kapsamı dışındadır.

Bu desteğin üst limiti 25.000 (yirmi beş bin) TL’dir.

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here