Ana sayfa Duyurular KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında “İmalat Sanayinde Dijitalleşme” temalı 2020-01 ve 2020-02...

KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında “İmalat Sanayinde Dijitalleşme” temalı 2020-01 ve 2020-02 proje çağrıları yayınlandı

47
0

KOBİGEL (KOBİ Gelişim Destek Programı) KOBİ’lerin ekonomideki paylarının, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin arttırılmasını amaçlayan projeleri desteklemektedir.

Program kapsamında “İmalat Sanayinde Dijitalleşme” temalı 2020-01 ve 2020-02 proje çağrıları yayınlanmıştır. Bu çağrılar ile yerli ve yetkin teknoloji geliştiricisi KOBİ envanterinin genişletilmesi ve dijitalleştirilmiş iş süreci sayısının arttırılması hedeflenmektedir.

İşletme başına 300.000 TL’ye kadar geri ödemesiz, 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1.000.000 TL’ye kadar destek verilebilecektir.

Son başvuru tarihi 17 Eylül 2020 olan çağrı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Kaynak: İMMİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here