Ana sayfa Muhasebe KDV Tevkifatı ile ilgili açıklamalar

KDV Tevkifatı ile ilgili açıklamalar

262
0

Tasarım baskı hizmetleri ile iştigal eden gelir vergisi mükellefin Özel eğitim kurumu ltd.şti’ne yapmış olduğu baskılı broşür teslimine ilişkin faturada kdv oranı kaç olmalıdır? Tevkifat söz konusu mudur? 

KDV tevkifatı ile ilgili olarak ismmmo web sayfasındaki açıklamalı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. . https://www.ismmmo.org.tr/dosya/746/Mevzuat-Dosya/10.pdf

 

 


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here