Ana sayfa Haberler Kapıkule 2019 Yılı Trafiği açıklandı

Kapıkule 2019 Yılı Trafiği açıklandı

351
0

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, 2019’un ilk 3 ayına yönelik araç giriş-çıkış sayılarını yayımladı.

Buna göre Türkiye’den çıkış yapan tır sayısı Ocak ayında 26 bin 138, Şubat ayı için 27.504 ve Mart ayı için 30.569 olarak gerçekleşti.

Türkiye’ye bu yılın ilk 3 ayında giriş yapan tır sayısı ise Ocak ayı için 23.647, Şubat ayı için 25.349 ve Mart ayı için 28.590 olarak gerçekleşti.

 

 

 


Kaynak: Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here