Ana sayfa Ekonomi İtalyan Ekonomisi Durgunluğunu Koruyor!

  İtalyan Ekonomisi Durgunluğunu Koruyor!

  1228
  0

  İTALYAN EKONOMİSİ DURGUNLUĞUNU KORUYOR!

  İtalyan ekonomisi 2016 yılında durgun bir yıl geçirdiği ve geçen yılın son çeyreğinde % 0,2 büyüdüğü açıklandı!

  Küresel ekonomik krizinin etkisinden kurtulamayan, ülkedeki siyasi belirsizlikle mücadele eden ve bankalar için hâlâ kurtarma paketi uygulayan İtalya’da büyüme oranının yakalanması iyi bir gelişme olarak görülüyor.

  Almanya ve Fransa’dan sonra bölgenin üçüncü büyük ekonomisindeki bu durgunluğun bölgedeki diğer ekonomileri de olumsuz etkilemesinden endişe ediliyor.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 18 Mart 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here