Ana sayfa Çalışma Hayatı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesinin Geçerlilik Süresi Dolduğunda Vize İşlemleri...

  İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesinin Geçerlilik Süresi Dolduğunda Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

  1864
  0

  İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi veya diğer sağlık personeli belgesi sahibi olan kişilerin, belgelerini aldıkları tarihten itibaren 5 yıllık aralıklarla eğitim kurumları tarafından düzenlenecek yenileme eğitim programlarına katılması zorunludur.

  Yenileme eğitimlerine katıldıktan sonra eğitim kurumunun verdiği belge ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına başvurulduktan sonra ilgili ücret yatırılır. Bu işlemlerden sonra geçerli belgelere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca vize yapılır.

  Kaynak: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here