Ana sayfa Muhasebe İsteğe bağlı olarak E-fatura ve E-arşiv fatura kullanmak isteyen ve başvuru yapan...

İsteğe bağlı olarak E-fatura ve E-arşiv fatura kullanmak isteyen ve başvuru yapan firma bu isteğinden vazgeçmiştir. Firma ne yapmalıdır?

İsteğe bağlı olarak E-fatura ve E-arşiv fatura kullanmak isteyen ve başvuru yapan firma bu isteğinden vazgeçmiştir. Firma ne yapmalıdır?

77
0

İsteğe bağlı olarak e-arşiv ve e-fatura başvurusu yaptığımız firmamıza mali mühür alınmıştır. Ancak ilgili firma e-arşiv ve e-fatura kullanma isteğinden vazgeçmiştir. Bununla ilgili müracaatlarımızı iptal edip, kâğıt ortamında fatura kullanmaya devam edebilir miyiz?

Gelir İdaresi Başkanlığı’na durumunuzu arz eden bir dilekçe ile başvuruda bulunmanız gereklidir.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here