Ana sayfa Haberler İstanbul’un alışveriş caddeleri canlanıyor

İstanbul’un alışveriş caddeleri canlanıyor

395
0

Gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield, İstanbul’un 3 ana caddesini ele alan ‘’İstanbul Alışveriş Caddeleri’’ raporunun beşincisini yayınladı.

Rapor kapsamında, İstanbul alışveriş caddelerinde perakende pazarı dinamiklerini anlamak amacıyla üç bölge için seçilmiş gösterge ve parametreler yıllık bazda analiz ediliyor.

Seçilen 3 ana cadde ise İstiklal Caddesi, Nişantaşı bölgesi ve Bağdat Caddesi.

Tam rapora ulaşmak için tıklayınız…

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here