Ana Sayfa Ekonomi İskoçya Devinde Mortgage Krizi?

  İskoçya Devinde Mortgage Krizi?

  1286
  0

  İSKOÇYA DEVİNDE MORTGAGE KRİZİ!!!
  İskoçya merkezli Royal Bank of Scotland üst üste 9 yıl kâr edemeyeceğini açıkladı ve Amerikan Adalet Bakanlığının iddialarını yatıştırmak için 3.1 milyar pound provizyon ayıracağını açıkladı.

  2008 finans krizinden sonra Amerika’da ‘’toksik’’ diye adlandırılan yüksek riskli ve geri ödeme potansiyeli düşük mortgage ürünleri satması sebebiyle Amerika Adalet Bakanlığı ile uzlaşmak için görüşmelere başlayacaklar.

  Royal Bank of Scotland ise geçtiğimiz Eylül ayında uzlaşma için 1,1 milyar dolar ödemeyi kabul etmişti.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 18 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikKimler Basit Usule Tabi Olabilir – 2017
  Sonraki İçerikİtalya’da Taksiciler Ayaklandı!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz