Ana sayfa Çalışma Hayatı İşçi çıkartma yasağı ne zaman sona erecektir?

İşçi çıkartma yasağı ne zaman sona erecektir?

Ne zamana kadar fesih yasağı devam edecektir? Çalışan işçilerin çıkışını hangi kod ile bildireceğiz?

138
0

İşten çıkartma yasağı devam etmekte midir? İşçimiz kendisi çıkmak istemektedir. Yasak devam ediyorsa işçinin istifa etmesi durumunda işten çıkışı yapılabilir mi?

17 Temmuz 2020 tarihine kadar fesih yasağı devam yürürlüktedir. İstifa ile çıkış yapabilirsiniz.

İşten Çıkartma Yasağı 1 ay daha uzatıldı!


Salgın sürecinde önceden süresi belli olan inşaat taahhüt işimiz sona ermiş geçici kabulü almış bulunmaktayız. Çalışan işçilerin çıkışını hangi kod ile bildireceğim. İşim sona ermiştir?

18 kod İşin sonlanması seçilmelidir.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

İşten Çıkartma Yasağı 1 ay daha uzatıldı!

Kısa Çalışma ödeneğinden mevcutta yararlananlar için 1 ay daha uzatılıyor. İşten çıkartma yasağı 1…

Deneme süreli işe aldığımız personeli işten çıkartmanın yasak olduğu günlerde işten çıkartabilir miyiz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here