Ana sayfa Yaşamın İçinden İş Yaşamındaki Değerinizi 1 Saniyede Ölçebilirsiniz!

İş Yaşamındaki Değerinizi 1 Saniyede Ölçebilirsiniz!

735
0

İş yaşamındaki ve hatta yaşamın çoğu alanındaki değerimizi hep merak etmişizdir. Aklımıza geldikçe “başkaları bizi nasıl görüyor acaba?” diye düşündüğümüz çok olmuştur. Hatta sorarız bazen kahve sohbetlerinde en yakın arkadaşımıza.

Ölçmenin çok kolay bir yolu var aslında iş yaşamındaki değerimizi.

Nasıl mı? İşte bu sözde yazıldığı gibi “İş yaşamında, geldiğin zaman boşluk dolduran değil gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol!”

Tabi öyle kısa sürelerde olunamıyor yeri doldurulamayan. Emek vermek, çaba göstermek, sorumluluk almak, paylaşmak, paylaştırmak, dinlemek, öğrenmek, anlamak, anlatmak, aktarmak, ders almak yaşananlardan, eski yolların ve izlerin üzerine yeni yollar, izler inşaa etmek gerek. Zaman gerek, Emek gerek elbet bunun için…

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here