İş Bankası’ndan ihracatçılara döviz kredisi!

İş Bankası’ndan ihracatçılara döviz kredisi!

13
0
PAYLAŞ

İş Bankası, ülke ihracatının desteklenmesi ve ihracatçı firmaların uygun maliyetler ile finansman bulmasına yardımcı olmak amacıyla ‘’İhracat Döviz Kredisi Kampanyası’’ başlattı.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, kampanya ile ilgili olarak “Bu kampanya ile 500 bin dolar ve 500 bin avro limite kadar kredi kullandırılabilecek. Avro krediler için aylık 0,39 faiz oranı ve dolar için ise aylık 0,49 faiz oranı geçerli olacak. İhracatçı müşterilerimiz için bu finansman imkanı 24 aya kadar vadelerde geçerli olacak” açıklamasını yaptı.

Kampanya ayrıntıları için tıklayınız…

 

 

 

 

 


Kaynak: isbank.com.tr
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK