Ana sayfa Muhasebe İptal edilmediğinde otomatik olarak uzayan SMMM sözleşmesinin süresi dolduğunda yenilenmesi için herhangi...

İptal edilmediğinde otomatik olarak uzayan SMMM sözleşmesinin süresi dolduğunda yenilenmesi için herhangi bir işlem yapmaya gerek var mı?

1216
0

31.12.2018 sonuna kadar yapılan bir SMMM sözleşmesinin devam edilmemesi için herhangi bir talep bulunulmadığı taktirde otomatik 1 yıl uzar mı? Mesela 2019 Mart ayında sözleşmenin feshi istenebilir mi?

Sözleşmenin otomatik uzaması olmaz. Müşteri ile görüşüp Türmob e-birlik sisteminden uzatma yapabilirsiniz.

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

SMMM’lerin iptal ettikleri sözleşmeden doğan sorumluluğu var mıdır?

 

Smmm sözleşmesinde başlangıç tarihi neye göre belirlenir?

 

Smmm Ve Ymm Sözleşmelerinde Her Yıl Damga Vergisi Olacak Mı?

SMMM 2019 Asgari Ücret Tarifesi – İstanbul’da uygulanacak

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here