Ana sayfa Haberler İnternetten tanzim satış artık İstanbul’da

İnternetten tanzim satış artık İstanbul’da

805
0

PTT’nin internet sitesi üzerinden yapılan ve Ankara’da uygulamaya giren tanzim satışlardan artık İstanbul halkı da yararlanacak.

‘’www.eptt.avm.com’’ sitesinde e-Tanzim seçeneğine tıklayarak 8 çeşit ürün siparişi verilebiliyor.

Her üründen en fazla 3 kg alınabiliyor.

Ürün fiyatları ise biber çeşitleri için 6 TL, patlıcan için 4,5 TL, salatalık için 4 TL, domates için 3 TL, soğan ve patates içinse 2 TL olarak belirlendi.

Saat 14.00’e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde, bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi gün teslim ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here