Ana sayfa Muhasebe Hiç plastik poşet kullanmayan bilgi veya beyan verir mi?

Hiç plastik poşet kullanmayan bilgi veya beyan verir mi?

1745
0

Hiç bir şekilde poşet kullanmayan mükellefler var . Gelinlik üretim, konfeksiyon vb. Onlar beyan vermeyecek. Fakat kullanmadıklarına dair bir yere yazı vermek gerekiyor mu?

 

Poşet kullanmayan, satmayanlar beyan vermez. Poşet bedeli alanlar beyanname verir. Konu ile ilgili bir yere bilgi verilmez.

 

 

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Poşet beyannamesinin verilmemesinin cezası nedir?

 

Herkes poşet beyannamesi verecek mi?

 

Hangi Poşetler Ücrete Tabi Değildir?

 

Ekmek poşetleri ücrete tabi midir?

 

Kargo poşetleri ücrete tabi midir?

 

İnternetten yapılan satışlarda poşetler ücretli mi olacak?

 

Ücrete tabi poşetlerin sağlaması gereken özellikler nelerdir?

 

Plastik Poşetler barkodlu olmak zorunda mı?

 

Poşet beyannamesi internet üzerinden mi verilecek?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here