Ana sayfa Çalışma Hayatı Haziran ve Eylül aylarında işe giren personeller nakdi ücretsiz izin desteğinden faydalanabilir...

  Haziran ve Eylül aylarında işe giren personeller nakdi ücretsiz izin desteğinden faydalanabilir mi?

  İşçilerin karşılıklı onayı var ise ücretsiz izin uygulanabilir mi?

  53
  0

  Haziran ve Eylül 2020 aylarında işe girişi yapılan çalışanlar Ekim 2020 de ücretsiz izne çıkarabilir mi? İşsizlik ödeneğinden faydalanamıyor NÜD faydalanabilir mi?

  İşçilerin karşılıklı onayı var ise ücretsiz izin uygulayabilir.

  17.04.2020 sonrası işe girişler nakdi ücretsiz izin desteğinden faydalanamamaktadır.

  Bir ayda 15 gün nüd den faydalanan bir işçi geriye kalan 15 gün içinde 27103 teşvikinden faydalanabilir mi?

  Nakdi ücret desteği dışındaki günleri için SGK teşviklerinden faydalanabilirsiniz.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here