Ana sayfa SGK Haziran ayı SGK bildirgesi V2 sisteminden mi beyan edilecektir?

Haziran ayı SGK bildirgesi V2 sisteminden mi beyan edilecektir?

Haziran ayı SGK bildirgesi V2 sisteminden mi beyan edilecektir?

131
0

Muhtasar Sgk bildirimleri verirken 01.07.2020 tarihi neyi ifade etmektedir. 4,5 ve 6. aylara ait muhtasar beyan vergi dairesine 6.aya ait SGK prim bildirgesi yine SGK kurumuna mı gönderilecektir?

Yeni bir uzatma olmaz ise Temmuz/2020 dönemi için Ağustos’ta verilecek muhtasar beyanname Sgk ile birleştirilmiş olarak verilecektir.

Haziran/2020 ve 2020 /4-5-6 ayları içeren Muhtasar beyanname eski sisteme göre verilecektir.

Sgk bildirgesi de ayrı verilecektir.

2020 Haziran ayı SGK bildirgesi V2 sisteminden mi verilebilecektir?

Geçen ay verdiğiniz şekilde verilecektir.


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here