Ana sayfa Duyurular GSS borcu olanlara yıl boyunca ücretsiz sağlık hizmeti

GSS borcu olanlara yıl boyunca ücretsiz sağlık hizmeti

403
0

Resmi Gazete’de yayımlanan 859 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Genel Sağlık Sigortası Prim borcu olanların 2019 sonuna kadar sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanması uygulaması yürürlüğe girdi.

Buna göre Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında olan fakat primlerini zamanında ödeyemeyen kişiler ile borçluların bakmakla yükümlü olduğu kişiler, Sağlık Bakanlığı ve üniversite hastanelerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek.

Söz konusu karar için tıklayınız…

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here