Ana sayfa Şirketler Google’dan Anında 40 Dilde Çeviri Yapan Kulaklık!!!

Google’dan Anında 40 Dilde Çeviri Yapan Kulaklık!!!

1155
0

Dünyanın teknoloji dev şirketlerinden biri olan Google, 40 dilde simultane çeviri yapabilen kulaklığını tanıtımını yaptı. Google, Kaliforniya’nın San Fransisco şehrinde düzenlenen etkinlikle 40 dilde çeviri yapabilen kulaklığını tanıttı.

Google Üretim Müdürü Justin Payne, San Fransisco Caz Merkezi’nde yeni model akıllı telefonları, mini kamera ve 40 dilde çeviri yapabilen Pixel Buds adlı kablosuz kulaklığı tanıttı. Payne’in tanıtımını gerçekleştirdiği kulaklık, tercüman olmadan 40 dilde iletişim imkanı sunuyor.

Kablosuz kulaklık şimdilik yalnızca Google’ın akıllı telefonu Pixel modelleri ile uyumlu olarak çalışıyor. Kulaklığın Amerikada’ki satış fiyatı ise 160 Dolar olarak belirlendi. Pixel Buds Kulaklığın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz açıklanmadı.

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here