Ana sayfa Muhasebe Gib portal üzerinden düzenlediğimiz her belge için alıcı bilgilerini tekrar tekrar girmek...

Gib portal üzerinden düzenlediğimiz her belge için alıcı bilgilerini tekrar tekrar girmek zorunda kalıyoruz, daha öncesinde adına belge düzenlediğimiz alıcıların bilgisi kaydedilemez mi?

546
0

GİB Portal üzerinden sunulan e-SMM hizmeti temel ihtiyaçlar baz alınarak geliştirilmiştir. Bu sebeple uygulamayı yavaşlatacak geliştirmeler kullanıma açılmamıştır. Bu gibi hizmetleri talep eden mükellefler https://ebelge.gib.gov.tr/esmmozelentegratorlistesi.ht ml linkte yayınlanan ve Başkanlığımız tarafından yetkilendirilen özel entegratörlerden hizmet alabilirler.

 


Kaynak: ebelge.gib.gov.tr
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here