Ana sayfa SGK Geriye dönük kaç gün içerisinde bir kişinin sigorta çıkışını yapabiliriz? Sigorta prim...

Geriye dönük kaç gün içerisinde bir kişinin sigorta çıkışını yapabiliriz? Sigorta prim bildirgelerinde değişiklik yaparsak incelemeye tabi olur mu?

Geriye dönük kaç gün içerisinde bir kişinin sigorta çıkışını yapabiliriz? Sigorta prim bildirgelerinde değişiklik yaparsak incelemeye tabi olur mu?

211
0

Sgk bildirgesinde müfettiş incelemesine takılmaksızın bugünden geriye doğru en geç hangi aya çıkış ve aylık sigorta prim bildirgesi verip iptal prim oluşturabiliriz acaba?

İşçi çıkışı geriye doğru 10 gün APHB de yapılacak prim bildirimindeki azalma ve artışın her türlüsü incelemeye tabidir.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here