Ana sayfa Çalışma Hayatı Geçmiş aylara ait özel sağlık sigortası prim ödemelerini sonraki ayda indirim konusu...

Geçmiş aylara ait özel sağlık sigortası prim ödemelerini sonraki ayda indirim konusu yapabilir miyiz?

Geçmiş aylara ait özel sağlık sigortası prim ödeme makbuzlarını içinde bulunduğumuz ayda indirim konusu yapabilir miyiz?

352
0

Geçmiş aylara ait özel sağlık sigortası prim ödeme makbuzlarını içinde bulunduğumuz ayda indirim konusu yapabilir miyiz?

2019 yılı sonuna kadar indirebilirsiniz.

İndirim için GVK 63/3. maddesindeki şart ve limiti dikkate alınız.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here