Ana sayfa Şirketler Gazprom Londra’yı Terk Ediyor!

Gazprom Londra’yı Terk Ediyor!

974
0

Gazprom de Londra’daki finans devlerinin yanı sıra, pazarlama ve satış operasyonlarını Britanya dışına çıkarma planları yapıyor!

Dünyanın en büyük doğal gaz üreticisi Gazprom İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılırken Avrupa pazarındaki ticari avantajlarını kaybetmesinden endişe ettiği için Britanya’dan ayrılma kararı aldı.

Brexit sonrası Avrupa Birliği’ne erişim sıkıntısı yaşamak istemeyen şirket alternatif arayışına girdi.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here