Ana sayfa Şirketler Ford, Çin Pazarında İhtiyatlı Davranıyor!

Ford, Çin Pazarında İhtiyatlı Davranıyor!

1782
0

Ünlü araba üreticisi Ford, Çin pazarında elektrikli ve bataryalı hibrid araç üretip satma konusunda ihtiyatlı olduklarını belirtti!

Yetkililer araba üreticilerinin sektörde hızla yer edinmeye çalışmalarına rağmen tüketici taleplerinin ve devlet politikalarının önceden tahmin edilmesinin zor olduğunu belirttiler.

Aynı zamanda, Ford yetkilileri ne kadar araç alınıp satıldığının devlet yardımlarına, düzenleyici politikalara ve elektrikli bataryalı araçların masraflarını karşılayıp karşılayamamasına bağlı olduğunu belirtti.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here