Ana sayfa Vergi Firmamız terminallere ısıtma ve soğutma işlemleri yapmaktadır. Düzenleyeceğimiz faturada KDV oranı nasıl...

Firmamız terminallere ısıtma ve soğutma işlemleri yapmaktadır. Düzenleyeceğimiz faturada KDV oranı nasıl olacaktır?

Firmamız terminallere ısıtma ve soğutma işlemleri yapmaktadır. Düzenleyeceğimiz faturada KDV oranı nasıl olacaktır?

356
0

Transit petrol ürünlerinin antrepoda depolanması ve terminal hizmetleri verilmesi ile iştigal ediyoruz. Terminalde ürünlerinin özelliklerine göre terminal hizmetleri içinde ısıtma ve soğutma işlemleri yapmaktayız. Kdv 17/4 o veya 17/4 ö kapsamında değerlendirebilir miyiz?

 

17/4 ö kapsamında olduğu görüşündeyiz. Ancak konu hakkında özelge almanızı öneririz.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here