Ana sayfa Muhasebe Firmamız ev ve ofis oturma gruplarının tadilatını yapmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile ilgili...

Firmamız ev ve ofis oturma gruplarının tadilatını yapmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile ilgili düzenleyeceğimiz faturada KDV tevkifatlı mı olacaktır?

Firmamız ev ve ofis oturma gruplarının tadilatını yapmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile ilgili düzenleyeceğimiz faturada KDV tevkifatlı mı olacaktır?

488
0

Yeni kurulan şahıs şirketi ev ve ofis oturma gruplarının tadilatını yapmaya başlayacaktır. Yaptığı tadilat işlemlerine ait kesilecek fatura tevkifatlı mı olacaktır?

 

Bahsettiğiniz iş için KDV tevkifatı olmaz. Uygulanacak KDV oranı % 18 dir.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here