Ana sayfa Şirketler Facebook TV!

Facebook TV!

910
0

FACEBOOK TELEVİZYON YAYINCILIĞINA EL ATTI!

Sosyal medya devi Facebook geliştireceği uygulama sayesinde kullanıcılarının smartTV aracılığıyla büyük ekranda video izlemelerine olanak sağlayacak!

Facebook şirketi, Youtube, Netflix, Hula gibi uygulamalardan reklam gelirleri elde etmek için televizyonlara uyumlu bir uygulama geliştireceğini resmen duyurdu.

Televizyonlardaki reklam gelirlerinden faydalanmak isteyen şirket geçen yıl görüntülü ürün ağını geliştirerek bu sektörde iddialı olabileceğini göstermişti.

Kaynak: Euronews

Tarih: 4 Mart 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here