Ana sayfa Çalışma Hayatı Eylül ayında Yıl içerisinde asgari ücretli olarak çalışan personelimizin gelir vergisi diliminden...

Eylül ayında Yıl içerisinde asgari ücretli olarak çalışan personelimizin gelir vergisi diliminden kaynaklı maaşı düşmektedir. Bu durumda ne yapılması gerekmektedir?

Eylül ayında Yıl içerisinde asgari ücretli olarak çalışan personelimizin gelir vergisi diliminden kaynaklı maaşı düşmektedir. Bu durumda ne yapılması gerekmektedir?

147
0

Asgari ücretli çalışanlar bu aylarda gelir vergisi diliminden kaynaklı olarak asgari ücret düşüyor.

Bu durumda ne yapılması gerekiyor. Geçen yılki gibi asgari geçim indirimi ilavesi mi yapılacaktır?

 

Evet. AGİ’nin ilavesi şeklinde işlem yapılacaktır (303 seri no.lu GV GnTb.)


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here