Ana sayfa Çalışma Hayatı Emeklilerin de Tatile Gidebilmeleri İçin Çalışmalar Başladı!

  Emeklilerin de Tatile Gidebilmeleri İçin Çalışmalar Başladı!

  1251
  0

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’ndan emekliler için sevindirici bir haber geldi.

  Bakan, yıllarca çalışan emeklilerinde artık bütçelerini sarsmayacak şekilde 1 hafta her şey dâhil tatil yapabilmeleri için çalışmalara başlandığını belirtti. Anadolu’da bulunan emeklilerinde Akdeniz ve Ege’de tatil yapmaları için turizmcilerle görüşmelere başlandığını bildiren Bakan, önemli bir unsurunda emeklilerin bütçelerini sarsmadan tatil yapabilmesini sağlamak olduğunu ifade etti.

  Bakan projenin sezon bitimi olan Eylül, Ekim, Kasım aylarını kapsayacağını ve maliyetinin henüz belirlenmediğini belirtirken yol masrafının da tatile dâhil olması kapsamında THY ile de görüştüklerini belirtti.

  Kaynak: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here