Ana sayfa Vergi E Fatura kullanmaya başlamak için süreç nedir?

E Fatura kullanmaya başlamak için süreç nedir?

E Fatura kullanmaya başlamak için süreç nedir?

461
0

01.01.2020 tarihi itibariyle e fatura kullanmaya başlayacağız. Başvuru süreleri ile ilgili kısa bilgi paylaşabilir misiniz?

2020 yılı itibariyle e-fatura ya geçiş yapacaksanız;

2019 dönemi içinde Tüzel Kişi iseniz öncelikle mali mühür temin etmeniz gerekli.

Yıl sonuna doğru mali mühür başvurusu yapacak olan firmaların fazla olabileceği hususunu göz önünde bulundurarak başvuru tarihinizi buna göre belirlemeniz fayda sağlayacaktır. Mali mühür elinize ulaştıktan sonra 2020 yılında geçeceğiniz e-fatura başvurunuzu yapabilirsiniz.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here