Ana sayfa Muhasebe e-Arşiv fatura kesmede üst sınırı var mı?

  e-Arşiv fatura kesmede üst sınırı var mı?

  48
  0

  e-Arşiv portalında fatura kesme üst sınırı var mıdır? Örneğin mükellefimin 2 milyon TL’lik ev satışını portaldan düzenleyebilir miyim?

  Üst limit olmaz.

  e-Fatura ve e-Arşiv faturalarında tutarın “yazıyla” kısmı boş gelmektedir. Yazıyla kısmının doldurulmamasının vergi usul kanunu yönünden mahsuru var mıdır?

  İlgili alanların hepsinin doldurulması gereklidir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here