Ana sayfa Haberler Dünyanın en lüks otelleri açıklandı: Türkiye’den 2 isim!

Dünyanın en lüks otelleri açıklandı: Türkiye’den 2 isim!

415
0

Dünyanın en kapsamlı seyahat sitesi olan TripAdvisor, her sene Travellers’ Choice Ödülleri ile o senenin en iyi otellerini açıklıyor.

En iyi oteller, seyahat sitesindeki milyonlarca yorum incelenerek belirleniyor.

Listeye göre dünyanın en lüks oteli Kosta Rika’da bulunan Tulemar Bungalovs & Villas.

İkinci listede İtalya’dan Hotel Belvedere bulunurken üçüncü sıraya Kamboçya’dan Viroth’s Hotel yerleşti.

En iyi 25 otelin belirlendiği listede Türkiye’den de iki otel bulunuyor: Kapadokya’da bulunan Kayakapı Premium Caves ve İstanbul’da bulunan Hotel Amira.

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here