Ana sayfa Duyurular Dökme Etil Alkol İndirimli Gümrük Vergisi Uygulanacak Tarım Ürünleri Listesinden Çıkarıldı

Dökme Etil Alkol İndirimli Gümrük Vergisi Uygulanacak Tarım Ürünleri Listesinden Çıkarıldı

101
0

Bugünkü Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile kolonya ve dezenfektan üretiminde kullanılan dökme etil alkol indirimli gümrük vergisi uygulanacak tarım ürünleri listesinden çıkarıldı.

Söz konusu karar yayımını takip eden 15’inci gün yürürlüğe girecek olup, karara https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/08/20200831-13.pdf adresinden erişim sağlanmaktadır.


Kaynak: TİM Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here