Ana sayfa Vergi Defter Beyan Sisteminde KDV Beyannamesinde “Teslim ve Hizmetlerin Karşılığını Teşkil Eden Bedel”...

Defter Beyan Sisteminde KDV Beyannamesinde “Teslim ve Hizmetlerin Karşılığını Teşkil Eden Bedel” kısmı Sisteme Otomatik Olarak Gelecek Midir?

491
0

KDV Beyannamesinde “Teslim ve Hizmetlerin Karşılığını Teşkil Eden Bedel” kısmı Sisteme Otomatik Olarak Gelecek Midir?

Söz konusu kısım, Sistem tarafından otomatik olarak doldurulacak ancak kullanıcılar, bu alan üzerinde değişiklik yapabilecektir.

 

 

 


Kaynak: GİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

 

Defter Beyan sistemine Kredi Kartlı tahsilatlar otomatik olarak gelecek mi?

 

Aynı anda hem işletme hem de Serbest meslek defteri tutanlar Defter Beyan sisteminden beyannameleri nasıl gönderecekler?

 

 

Defter Beyan Sisteminde Muhtasar beyannamedeki hangi alanlar bir önceki dönemden otomatik olarak aktarılır?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here