Ana sayfa Çalışma Hayatı Daha önce personelimiz olan ve BES kesintisi yapılan personelimizin tekrar iş girişini...

Daha önce personelimiz olan ve BES kesintisi yapılan personelimizin tekrar iş girişini yaparsak tekrar BES’e dâhil olması gerekir mi?

Daha önce personelimiz olan ve BES kesintisi yapılan personelimizin tekrar iş girişini yaparsak tekrar BES’e dâhil olması gerekir mi?

258
0

3 ay önce işten çıkan çalışanımız tekrar işe girecek. İlk girdiğinde BES kesintisi yapılmıştı. Şimdi tekrar işe girdiğinde tekrar otomatik BES yaptırmamız gerekir mi?

 

Evet, tekrar sözleşme başlatılması gereklidir.

 

 

Bireysel emeklilik ve sigorta şirketleri tarafından yapılan hangi tür ödemeler menkul sermaye iradı sayılır?


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here