Ana sayfa Muhasebe Ortak olarak kullandığımız ofise ait gelen kira faturasını diğer firmaya ne şekilde...

Ortak olarak kullandığımız ofise ait gelen kira faturasını diğer firmaya ne şekilde faturalandırmalıyız?

Çalıştığımız bir firma ile ortak ofis kullanmaktayız. Gelen kira faturasının yarsını diğer firmaya fatura ettiğimizde kestiğimiz fatura yansıtma faturası mı olur?

377
0

Çalıştığımız bir firma ile ortak ofis kullanmaktayız.  Gelen kira faturasının yarısını diğer firmaya fatura ettiğimizde kestiğimiz fatura yansıtma faturası mı olur?

Kira bedeli için fatura (yansıtma) düzenlenmesi gerekir.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here