Ana sayfa Duyurular C-Voucher’den KOBİ’lere yönelik 15.000 EURO hibe sağlanacak çağrı açıldı

C-Voucher’den KOBİ’lere yönelik 15.000 EURO hibe sağlanacak çağrı açıldı

64
0

Sınır Ötesi Döngüsel Ekonomi Desteği

C-Voucher, endüstriyel değer zincirlerini teknolojilerle birleştirerek, döngüsel bir ekonomi yaklaşımıyla yeni sektörler arası değer zincirleri oluşturmayı amaçlayan Avrupa çapındaki ilk girişimdir.

Bu amaçla, döngüsel ekonomi iş modellerine geçişe yaklaşmak isteyen Sağlık, Mavi Büyüme, Tekstil, Tarım-Gıda ve İmalat sektörlerinden KOBİ’lere yönelik bir çağrı açılmıştır.

Çağrı kapsamında döngüsel fizibilite planlarını oluşturma maliyetlerinin karşılanması için 15.000 EURO hibe sağlanacak olup, 1 aya kadar da tasarımcı desteğinden yararlanma fırsatı sunulmuştur.

Son başvuru tarihi 30 Ekim 2020 olan çağrının ayrıntılarına ulaşmak için tıklayınız.

C-Voucher girişimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Kaynak: İMMİB Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here