Ana sayfa Duyurular Bugün GİB sistemlerinde planlı bakım çalışması yapılıyor 09.07.2020

Bugün GİB sistemlerinde planlı bakım çalışması yapılıyor 09.07.2020

327
0

Gelir İdaresi Başkanlığından gelen bilgilendirmeye istinaden bugün saat 12:00 itibariyle GİB sistemlerinde planlı bakım çalışması yapılmakta olup çalışma süresince GİB sistemlerine erişim sağlanamayacaktır.

Çalışma süresince e-Fatura ve e-İrsaliye sistemleri çalışmayacağından, e-Fatura ve e-İrsaliye uygulamalarına kayıtlı mükelleflerin, düzenlemeleri gereken belgeleri matbu (kağıt ya da e-Arşiv) belge olarak düzenleyebileceği duyuruda belirtilmiştir.

İlgili duyurunun tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Söz konusu çalışma tamamlandığında ebelge.gib.gov.tr duyurular alanından ayrıca duyurulacaktır.


Kaynak: GİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here