Ana sayfa Haberler BMW elektrikli araç üretimini hızlandırıyor

BMW elektrikli araç üretimini hızlandırıyor

341
0
BMW elektrikli araç üretimini hızlandırıyor

Alman otomotiv devi BMW, Münih’te düzenlenen etkinlikte şirketin hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Şirket 2023 yılı itibariyle 25 elektrikli araç üretme hedefinde olduğunu bildirdi.

BMW yakın gelecekte tamamen elektrikli, hibrit ve standart yanmalı motorlu araçlar gibi çok çeşitli araçlar sunmaya devam edecek. Şirketin bugün bahsettiği 25 aracın yarısından fazlası tamamen elektrikli olacak.

Söz konusu yeniliklerle birlikte şirket, elektrikli otomobil satışlarının 2025 yılına kadar yılda yüzde 30’dan fazla büyümeye devam etmesini bekliyor.

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here