Ana sayfa Muhasebe Mükellefimle Ağustos ayında imzalayacağım sözleşmede hizmet başlangıç tarihi Temmuz ayı olarak yazarsam...

Mükellefimle Ağustos ayında imzalayacağım sözleşmede hizmet başlangıç tarihi Temmuz ayı olarak yazarsam Temmuz ayı beyannamelerini gönderebilir miyim?

Bir mükellefimle sözleşme imzalayacağım. Sözleşme tarihi 20.08.2019 yazdığımda sözleşme süresini 01.07.2019 - 31.12.2019 yazabilir miyim? Mevzuat acısından ve Temmuz beyannamelerini vermem acısından sakınca var mıdır?

422
0

Bir mükellefimle sözleşme imzalayacağım. Sözleşme tarihi 20.08.2019 yazdığımda sözleşme süresini 01.07.2019 – 31.12.2019 yazabilir miyim? Mevzuat acısından ve Temmuz beyannamelerini vermem acısından sakınca var mıdır?

Sözleşme süresini 01.07.2019 – 31.12.2019 yazabilirsiniz. Temmuz ayına ilişkin beyanname ve bildirimleri gönderebilirsiniz.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here